Június 8-11. között a Hősök terén sok-sok színes program várja az érdeklődőket a XXIV. Csömöri Napokon!
Június 10. szombat HAGYOMÁNYOS nap
13.00 Tóth Éva és Leblanc Győző nosztalgiaműsora: Szellők szárnyán
14.00 Fesztivál megnyitása
A fesztivált megnyitja Fábri István polgármester
Közreműködik: Csömöri Kánta
A Csömöri Kánta lényegében hat csömöri világi kórus együttműködése: Amantis Kamarakórus, Báló Lipót Népdalkör, Csömöri Tót Hagyományaink Háza Hagyományörző Népdalköre, Freundeskeis kórus (Csömöri sváb baráti kör), Tiszta Forrás Népdalkör és a Vox Animi Vegyeskar fellépése egy színpadon.
14.30 Csömöri Ifjúsági Fúvószenekar
15.30 óra Csömöri és környékbeli csoportok bemutatója
Báló Lipót Kulturális Egyesület Népdalköre
Csicsörke Néptáncegyüttes Csöpp Csicsörke csoportja
Csicsörke Néptáncegyüttes Csipet csoportja
Csicsörke Néptáncegyüttes Pintyőke csoportja
Csicsörke Néptáncegyüttes Csicsergő Csoportja
Csicsörke Néptáncegyüttes Utánpótlás csoportja
Csicsörke Néptáncegyüttes
Furmicska Néptánc Egyesület
Malá Furmicska Néptánc Egyesület
Malicská Néptánccsoport
Pannónia Néptáncegyüttes, Kistarcsa
Tiszta Forrás Népdalkör
Vox Animi Vegyeskar
A fellépőket A Banda (Samu Zoltán és zenekara) kíséri.
18.30 A Banda (Samu Zoltán és zenekara) népzenei műsora
19.30 Extrém sport bemutató: Triál kerékpáros bemutató, Gördeszka bemutató
20.15 Sipos F. Tamás
21 óra Pál Utcai Fiúk koncert
23.00 – 04.00 Utcabál: Jam & Dance
Június 11. vasárnap CSALÁDI NAP
10.30 Alma koncert
11.45-12.45 Operett-Musical Voices Társulat operett- és nótaműsora Mészáros Adél és Ondrik János előadásában
13.00 A Mátyás Király Általános Iskola művészeti csoportjainak és közösségeinek bemutatója
14.00-14.30 Sportbemutató: Aikido Csömör
15.00 Görbe Tükör: A kiskakas gyémánt félkrajcárja
16.25 Modern táncok bemutatója
Aerobik-csoport
Angel Dance
ChiliZumba csoport
Csömöri Gyerekbalett Csoport
Csömör Rg
Dézsy Klaudia és Tábori Ármin társastánc
Life Colors
NRG Táncstúdió hiphop csoportjai
Tornádó Hungary Egyesület akrobatikus rock and roll csoportjai
Yasmina Oriental Stúdió
19.00 Krammer Big Band koncert
20.00 Simon Izabella és Várjon Dénes templomi koncert
20.30 After Crying
Szombat vasárnap egész napos programok:
Gyerekprogramok: mászófal, ugrálóvár, népi játékok, óriásjátékok, íjászat.
Kézműves foglalkozás 15.00-18.00-ig (szombaton a Borostyán Egyesülettel, vasárnap Szociális Alapszolgáltatatási Központ munkatársaival)
Egész nap a téren Borfalu, szabadtéri melegkonyha, kürtős kalács, kirakodó vásár.
Csömöri napok támogatók 2017
Petőfi Sándor Művelődési Ház
Csömör Önkormányzat
Pátria Takarék
Raiffeisen Bank
Procter & Gamble
Hadar Lajos
Samarasbau
Smaragd patika
Winkler patika
Zöldfa Vendéglő
A műsorváltoztatás jogát fenntartjuk!